NASZA OFERTA

Naszą szeroką ofertę kierujemy przede wszystkim do firm, szkół oraz różnych instytucji pokroju: świetlic socjoterapeutycznych, ośrodków kultury, stowarzyszeń i fundacji, jak również do osób prywatnych. Proponujemy zarówno zajęcia dla grup zorganizowanych w formie wycieczek jednodniowych lub z noclegiem (biwaki), jak i w formie zajęć otwartych w plenerze (festyny, pikniki itp.). Zapraszamy na komfortowe wycieczki, imprezy paintballowe w sympatycznym gronie najbliższych znajomych, integracje, biwaki, pouczające warsztaty i prelekcje. Proponujemy obsługę festynów oraz uatrakcyjnienie wesela czy innej imprezy rodzinnej wieloma dodatkowymi opcjami.

Zajmujemy się organizacją form aktywnego wypoczynku i integracją dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Ponadto prowadzimy warsztaty o profilu artystycznym. Oferujemy liczne atrakcje na terenie naszej bazy i możliwość aktywnej współpracy podczas przygotowywania i wdrażania szczegółów imprez okolicznościowych.

Działamy głównie na Mazowszu, w Borach Tucholskich i na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, ale równie chętnie przyjedziemy do Państwa nawet w najodleglejsze regiony naszego kraju. Naszą główną bazą jest STANICA NABOROWO. Oferujemy również szeroki zakres prac na wysokości

TOP