KIM JESTEŚMY

Jestem założycielem i zarazem kierownikiem zespołu ambitnych i pracowitych ludzi tworzących firmę NA GRANI. Jako nauczyciel z praktycznym stażem w zawodzie, kierownik aktywnych obozów młodzieżowych oraz taternik i alpinista, przez ostatnie lata zgromadziłem zapas cennego doświadczenia, które pozwala łączyć przyjemne pasje z pożyteczną pracą zawodową, dając ogrom satysfakcji zarówno mi samemu jak też wszystkim korzystającym z usług firmy NA GRANI.

Przy skutecznym realizowaniu kolejnych zadań o różnym poziomie trudności pomaga mi żona Basia, która towarzyszy mi i wspiera w każdych warunkach pogodowych. Skupiamy wokół siebie grono zaufanych ludzi o podobnych fascynacjach dla maksymalnej wydajności kooperacji. Posiadamy wymagane uprawnienia pedagogiczne, stopnie instruktorskie z zakresu specjalistycznych dyscyplin oraz uprawnienia do prac na wysokości.

Cenimy sobie bezpośredni kontakt z fascynującym światem okolicznej fauny i flory, a naszym gościom oddajemy serce, zapewniając moc niezwykłych wrażeń, gwarantując przy tym najwyższy poziom standardów bezpieczeństwa, jako wiarygodną wizytówkę profesjonalizmu.

TOP